DevTech Logo
GERİ

Optimizasyon

Web sitesi optimizasyon çalışmalarını bıze bırakın. Sürekli olan destek ve optimizasyonu, yaratıcı iyileştirme seçenekleri ve cesıtlı analitik yaklaşımı sağlar.

Web sitesi optimizasyon çalışmalarını bıze bırakın. Sürekli olan destek ve optimizasyonu, yaratıcı iyileştirme seçenekleri ve cesıtlı analitik yaklaşımı sağlar. Uzmanlığımız web sitenizin ve online pazarlamanızın tüm alanlarında derinliklerini görmek teşhis fırsatı keşfetmek, çözümleri uygulamak ve rekabet avantajı sağlamak için imkan vermektedir. A / B testleri, gelişim, onile promosyonlar, e-posta pazarlama kampanyaları, ve daha fazlasını içeren markanızın ihtiyaçlarına dayalı çözümler. Know-how aylık analitikten yararlanarak, müşteriler ziyaretçilerin bir web sitesi ile nasıl etkileşime girdiğini anlarlar ve yeni fırsatlar ele geçirirler.

Değerlendirme ve Optimize Etme

Bugünün kullanıcıları az 3 saniye içinde web sitenizin kalitesini değerlendirirler. Aradıklarını bulamıyorlarsa web siteden 10 saniye içinde çıkarlar. Hız optimizasyonu yüklemek- sağladığımız kalite güvencesinin parçası olup, hızlı bir şekilde web sitesinin yüklenmesini sağlamakta ve önemli saniyelerin boşa gitmemesini ve kullanıcıların ilgisini kaybetmemesini sağlamaktadır.

Analitik Çalışma

Şirketiniz başarısını nasıl olduğunun tanımlanması, birincil hedeflere doğru ilerlemeyi izlenmesi icin web sitesi kurma - Güçlü analitik programı oluşturulması için gerekli ilk adımdır. Fakat yalnızca alınan bilgi yeterli olmaz. Daha fazla musteri cekmesini sağlamak için, analizin yorumlanması ve tüm verilerinize göstereceğimiz özen, marka etkisinin kullanıcı davranışın üzerine daha güçlü etkiyi sağlayacaktır.

Devam Eden Destek

Bazen web sitesinin faaliyete başladığı an, isin bittiği düşünülür. Tersine, web siteleri izlenmeli ve optimum performans sağlamak için muhafaza edilmelidir. Web sitenizde rekabet edebilirliği sağlamak için ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için, esnek destek ve optimizasyon planları sunuyoruz.

SIRADAKİ
UI/UX Tasarım
DevTech Yazılım