DevTech Logo
GERİ

Yazılım Geliştirme

Özel geliştirmeler, web sitenizin ve arayüzünün Büyüme ve esneklik olasılığını göz önünde bulundurarak inşa edilmesini sağlar. Büyük bir gelişme ilgi çekici özellikleri tasarım öğelerine, güçlü işlevsellik ve interaktif web sayfalarına dönüştürür.

Özel geliştirmeler, web sitenizin ve arayüzünün Büyüme ve esneklik olasılığını göz önünde bulundurarak inşa edilmesini sağlar. Büyük bir gelişme ilgi çekici özellikleri tasarım öğelerine, güçlü işlevsellik ve interaktif web sayfalarına dönüştürür. ERP entegrasyonu ve özelleştirilmiş e-ticaret çözümlerinden devam eden aylık destek ve optimizasyonumuzdur. Gelişme bir çok pragmatik iş ihtiyaçlarıni kapsamaktadir.

Nihai gelişmiş web sitesi ürünü dinamik bir rekabet ortamına göre ayarlanabilir şekilde geliştirilmiş olmalıdır.

İçerik Yönetim Sistemi

Verimliliği ve sonuçları maksimize etmek için iş akışını sorgulayarak içerik yönetim sistemini yaratırız. İçerik yönetim sistemini web sitesinin bir parçası olarak geliştirip kontrolü size ait olacak şekilde geliştirdik. Güçlü editoryal kontrol ile kritik iş fonksiyonlarının entegre olan sezgisel araçları ve özellikleri ile personelin donatılması, devamlı o an icin gecerli gercek degeri gosterir. Artan esneklik ve içerik gözetim piyasa fırsatlarından yararlanmak için örgütlerinin yeteneklerini verimli bir sekilde geliştirir.

API Entegrasyonu

Bizim icin öncüllük-müşterilemizin beklentilerini aşmak demektir. Bir markanın hedef kitlesini ve demografik derinlemesini anlamak için ekstra zaman alarak, güçlü bir pazarlama aracı olarak dijital ajansı web sitesi platformumuz verimliliğini en üst düzeye çıkarır.

Etkin bir ek platformları ve kanalları yönlendirilmesi için merkezi bir hub oluşturma sosyal medya yayıncılıktan online reklam içerik oluşturma arasında değişir.

Web Geliştirme

Gerek başlangıç aşaması olsun, gerek ise son aşama olsun, yapılandırmalar ve entegrasyonlar, Envanterden satış otomasyonu kadar değişen , dinamik ve sosyal medya entegrasyonlar için platformlar- Uzmanlarımız kodlamayi seviyorlar. Bizim sistematik gelişim sürecimiz, yalnizca iyimserlige dayanmayip, vizyonunuz temel üzerine sürerek saglaniyor. Temiz, düzenli ve optimize kod sadece bir başlangıçtır. Yaratıcılığın zirvesine ulaşmak için, web sitenizin sizin işletmeniz ile ayni anda gelişebilecek bir platform üzerine kurulup, bizim geliştiricilerimiz HTML, ASP.NET, JavaScript ve MSSQL kullanmaktadirlar.

Mobil Uygulama

Doğru unsurları ile görsel marka tanımlama hep fark yaratıyor. Hareketli grafikler, özel illüstrasyon, el yapımı tipografi, ambalaj, ve diğer pazarlama teknikleri güçlü bir bağlantı yapmak için kullanılabilir.

Tasarımcılarımız unutulmaz tek markalaşma ve kimlik paketleri oluşturmak için ve bir bakışta bir markanın itibarını yansıtacak şekilde eğitilmiştir. Tipografi, simgeler, düşünceli grafik tasarım ve hatta renk paleti, tüm dikkatle birlikte markalı varlıkların çeşitli seçimleri bir araya getirerek hazırlanmış bulunmaktadır.

E-Ticari Çözümleri

Biz dönüşüm ve gelir artışı sağlayacak ve büyüme odaklı e-ticaret çözümleri oluşturmaktayız. Web siteniz 24 saat boyunca açık olan, siz uyurken müşterileri çekmek ve kari dönüştürmek için çalışan bir mağazanız olabilir. Konsept aşamasından üretime kadar, hem yöneticiler hem de müşteriler için mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için sonuna kadar sorunsuz entegrasyon sağlamaktayız.

Kalite Güvencesi

Tarayıcılar ve cihazların geniş bir yelpazede testi dahil olmak uzere, çok yönlü bir Kalite güvencesi yaklaşımı müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için gereklidir. Her unsurun planlandigi gibi olmasi ve calismasi icin geliştirme aşamasının her basamağında kalite kontrol uygulaması yapılır. Kalite güvencesinin son turu ise- yük hızı optimizasyonu, kod doğrulama ve kullanılabilirlik kontrolleri web siteyi piyasaya cikmasini ve kullanci onune ilk etkileyici ilk cikisini saglar.

SIRADAKİ
Dijital Reklam
DevTech Yazılım