DevTech Logo
GERİ

Markalaşma

Markanızı anlayarak ve pazar zorluklarını göz önünde bulundurarak, biz en iyi elde edilir, ölçülebilir başarı icin stratejileri uygularız.

Markalaşma Stratejisi

Amaç markanızı farklılaştırmak ve kalıcı bir izlenim yaratmaktır. Yalnızca tüketicilerin değil, kullanıcılarınızın katılımcılarınızın ilgilerini çekerek, her etkileşim yoluyla misyonunuza onları da dahil ettiğiniz anlamına gelir.

Gerek bir marka ve kimlik paketi oluşturma, gerek web varlığı artırılması ya da sıfırdan bir e-ticaret web sitesi geliştirme olsun, ürünlerimiz bir etki yaratip sizi farklı kılar.

Dijital Ortam Stratejisi

Bizim icin öncüllük-müşterilemizin beklentilerini aşmak demektir. Bir markanın hedef kitlesini ve demografik derinlemesini anlamak için ekstra zaman alarak, güçlü bir pazarlama aracı olarak dijital ajansı web sitesi platformumuz verimliliğini en üst düzeye çıkarır.

Etkin bir ek platformları ve kanalları yönlendirilmesi için merkezi bir hub oluşturma sosyal medya yayıncılıktan online reklam içerik oluşturma arasında değişir.

Online Pazarlama

Çalışmalarımıza tüketicileri teşfik faktörleri dikkate alarak odaklıyoruz. Araştırmalardan reklama, markanızın karışık olan piyasadaki yerini belirlemek için ilgi ceken, yaratıcı tasarımları dizayn ediyoruz. Web sitenizin alışveriş kampanyaları, banner reklamları, sosyal medya ve diğer sosyal araçlar hedef kitlelerin ilgili kalmalarını sağlaması için web özellikleri geliştiriyoruz.

Marka ve Kimliklendirme Çalışmaları

Doğru unsurları ile görsel marka tanımlama hep fark yaratıyor. Hareketli grafikler, özel illüstrasyon, el yapımı tipografi, ambalaj, ve diğer pazarlama teknikleri güçlü bir bağlantı yapmak için kullanılabilir.

Tasarımcılarımız unutulmaz tek markalaşma ve kimlik paketleri oluşturmak için ve bir bakışta bir markanın itibarını yansıtacak şekilde eğitilmiştir. Tipografi, simgeler, düşünceli grafik tasarım ve hatta renk paleti, tüm dikkatle birlikte markalı varlıkların çeşitli seçimleri bir araya getirerek hazırlanmış bulunmaktadır.

SIRADAKİ
Yazılım Geliştirme
DevTech Yazılım