DevTech Logo
GERİ

UI/UX Tasarım

Harika tasarım heyecan vericidir. Biz anahtar marka değerlerini yansıtan duygusal bağlantıları sağlıyoruz.

Harika tasarım heyecan vericidir. Biz anahtar marka değerlerini yansıtan duygusal bağlantıları sağlıyoruz. 

İşçiliği ve kimliği yaratmak büyük tasarımdan daha fazlasını içerir. Markanızın görsel iletişim yolu müşterileri yazılı içerik ve hizmetleri kadar mevcut hizmetler konusunda bilgilendirir. Bu yüzden, marka kimliği her zaman markanızın değerlerini yansıtmalıdır, farklılaşmayı gösteren, devamlılık sağlayan ve tutarlı biçimde etkileşim boyunca göstermelidir.

Ajansımızın ürettiği gerek temiz ve basit ya da cesur ve interaktif, tasarım öğesi, illüstrasyon ya da dijital bir parça daima ayırt edici ve el yapımıdır.

UX/UI

Belki de uzmanlığımızın en insan merkezli alanı kullanıcı deneyimi (UX) tasarımdır; etkileşim akışında engelleri silip ve temizleyen, kullanıcıların zahmetsizce aradıklarını bulmaları için olanak sunmaktadır. Ergonomi be yarar harmanlayıp, web sitenizin veya online içeriğin kullanıcılarınızın iyi hizmet alacaklarınızdan emin olun

Genişletilebilir Arayüz

Web artık bilgisayar masaüstü ile sınırlı değildir, yeni kuşak ve nesil giderek artan hızla dijital içerikleri tabletlerde, akıllı telefonlarda ve diğer cihazlarda kullanmaktadırlar.

Kullanıcılarımızı küçük ekranlar üzerinde sınırlanmaktansa, bizim esnek gelişmemiz kullanıcı deneyimini kolaylaştırıp, ileride web sitemizi kullanmalarını sağlar. Kullanıcılar web sitenize değişik cihazları kullanarak girdiklerinde, sorunsuz ve kolay bir deneyim bekliyorlar. Kullanıcının ne tür ekranı kullandığını ayırt eden tasarımlarımız, kontrol noktaları ve medya kuşkularını göz önünde bulundurarak geliştirilmiştir.

Sanal Tasarım

Çalışmalarımıza tüketicileri teşfik faktörleri dikkate alarak odaklıyoruz. Araştırmalardan reklama, markanızın karışık olan piyasadaki yerini belirlemek için ilgi çeken, yaratıcı tasarımları dizayn ediyoruz. Web sitenizin alışveriş kampanyaları, banner reklamları, sosyal medya ve diğer sosyal araçlar hedef kitlelerin ilgili kalmalarını sağlaması için web özellikleri geliştiriyoruz.

Illustrasyon

Özel çizimler görsel olarak markanızı tanımlamak için yardımcı olup, rakiplerinden farklılaştırmak için etkileyici olur. Çizimler projenin tamamlandırılmasının önemli bir bileşenidir, aksi taktirde genellikle donuk fikirler veya kavramlar kullanılmaktadır. Yaratıcı sanat şirketinizin sadece sözlerle ifade edilmeyen taraflarını ve hizmetlerini anlatmaya yardım eder.

Interaktif Uygulama

Animasyon ve etkileşimli hareketli grafikler tam ölçekli video üretim taahhüdü veya yükü olmadan, diğer marka yaklaşımları tarafından sağlanmayan fonksiyonel ve anlatım olasılıkların üzerinde duruyor. DevTech’te, biz, hikayeler anlatmak, dersleri öğretmek ve kullanıcıları keşif ve arastirmalarini teşvik etmek için, hareketli grafikler kullanıyoruz. Gerek karmaşık süreçleri açıklayan , gerek ise ürün özet detaylarını gösteren, hareketli grafik uzmanlarımız unutulmaz kullanıcı deneyimler sunarlar.

SIRADAKİ
Markalaşma
DevTech Yazılım