DevTech Logo

Megapol Çarşı Kule

Responsive Web Design - CMS

İzmir'in kalbinde yükselen bir prestij; Megapol Çarşı Kule. Mükemmeliyetin somut hali.
ÖNEMLİ NOKTALAR

İzmir'in kalbinde bir prestij Megapol Çarşı Kule

Megapol Grup, Türkiye'nin en büyük inşaat firmalarından biridir. Megapol Grup'la olan işbirliğimiz 2016 yılında başlamıştı. 2016 yılında Megapol Çarşı Kule'ye uçtan uca bir tanıtım sitesi hazırladık ve ilk sürümünü 2 ay içerisinde başlattık.

Megapol Grup yıllar içerisinde çok rekabetçi bir pazarda büyümeye devam etti. Bugün, genel kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve dönüşüm oranlarını arttırmak için web sitesini analiz ve verileri kullanarak daha iyi bir tanıtım ve tarama deneyimi yaşadık ve yeniden keşfettik.

RESPONSIVE WEB DESIGN

Kullanıcı odaklı, mobil duyarlı

Tasarımları yaparken başparmakla ilk etkileşim odaklı yaptık. Megapol Çarşı Kulenin sitesi mobil, tablet ve masaüstü arasında değişerek kullanıcıyı cihaz türüne ve davranışına göre hizmet etmeyi garantiliyoruz. Araştırmaya dayalı bir yaklaşımla, bir uygulama gibi çalışan, görünen ve hisseden bir deneyim yaşattık.

TEKNİK

Yeni tasarım dili ve standartlar oluşturulması

Megapol Çarşı Kule'nin yaratıcı yönü; cesur, akıcı, güzel. Tasarım, Megapol Çarşı Kule'nin sitesini yaparken ince çizgilerin üstünden gittik. Daha çok resim ağırlıklı bir site tasarladık. Dijital dünyada resimler oluşturduğunuz markanın prestijli görünmesini sağlar. Güzel resimler iyi bir tasarımla birleştirdiğimizde birlikte çok güzel bir iş çıkardık.

DevTech Yazılım