DevTech Logo

Uğur Oto İkinci El Araç Alım-Satım

Responsive Web Design - CMS - CRM

Uğur Oto ile ziyaretçileri arasında otantik ve kalıcı izlenimler yarattık. Tek tık ile hayal ettiğiniz araca ulaşın.

Dokunmak için tasarlandı

Araştırmamız bize trafiğin %85’inin mobil yoluyla geldiğini öğretti; web tasarımı kullanıcı ve tarama deneyimini geliştirmekti.

UX için mobil stratejimiz, içeriği basitleştirildi ve mobil, tablet, masaüstü cihazlarda sayfalar ve bölümler arasındaki gezinmeyi çok daha kolaylaştırdık. Her bir form faktörü için, kullanılabilirliği ve yüklenme süreleri ile ilgili kullanıcı beklentilerini karşılamanın yanı sıra, işi geliştirmek için duyarlı işlevselliği ve genel tasarım estetiğini uyguladık.

Araçlar sahne alıyor

Bir araç seçmek, ziyaretçi için hafifçe alınamayacak bir karardır ve önceki kullanılan araçlar araç seçiminde önemli rol oynamaktadır. Bu nedenle sitedeki sunum ve araçların detay sayfalarına erişimi kolaylaştıtrmak için standartlar oluşturduk.

Sitemizin araçlar bölümü, seçenekleri keşfetmeyi ve filtrelemeyi kolaylaştırır. Araç detay sayfası, kullanıcıların araç hakkında maksimum bilgiye erişmesi için tasarlandı. Kullanıcı bir aracın detay sayfasına girdiğinde en temel bilgilerinden tutun en detay bilgilerine bile kolaylıkla ulaşabiliyor. Eğer aracı beğeniyorsa veya satın almak istiyorsa kredi talebinde bulunabiliyor veya satın alma talebi gönderebiliyor.

Bu talepler yönetici panelinde listeleniyor ve en kısa zamanda kullanıcıya geri dönüş sağlanıyor. Böylece talep karşılanmış oluyor.

Kullanıcıları keşfetmeye teşvik etmek

Çalışmalarımız her zaman markanın gerçek bir yansıması ve benzersiz cazibesidir. Bir markayla kullanıcı arasında otantik ve kalıcı izlenimler yaratmamızın tarzı. Uğur Oto dijital platformunun sayfaları hem yeni hem de sadık kullanıcıların içeriği keşfetmeleri ve keşfetmeleri için teşvik edilen içerikler ile desteklenmektedir. Çapraz bağlantı ve ilgili içerik stratejileri, seo için tasarımı geliştirir.

DevTech Yazılım